Ano, jsem to já FANTOMAS a vy jste teď mými OTROKY !  

Být mým otrokem není ovšem, jak by se mohlo zdát, nijak nebezpečné. Stačí pozorně číst, rozhlížet se, naslouchat mým povelům a přáním a zjistíš, že býti mým OTROKem je vlastně radost ... HAHAHAHAHA .... Neb Já jsem přeci povahy veselé, když náhodou zabíjím tak vždycky s milým úsměvem ....

Upozornění návštěvníkům

Vše co zde najdete je pod ochranou a vládou FANTOMASe, proto se na to nevztahují žádné lidské zákony či nařízení ! Pamatujte na TO a chovejte se podle toho ! 

UPOZORNĚNÍ ROBOTŮM A PODVODNÍKŮM ...    

Nevážení, vy co zde hledáte pouze problémy, peníze, zlobu, autorská práva atd... vězte, že vše co tu najdete není pro Vaše oči ani elektrony! Ve Vašich zákonech se nevyznám a věřím, že jsou tak dovedně zamotané, že si v nich vždycky najdete něco jen pro Vás ! PROTO opakuji, vše co zde je, je zde jen pro pár vyvolených a není v žádném případě určeno ke zbohatnutí či obohacování se! Je-li tu náhodou něco co tu být nemá, dejte mi to ve vzkazech vědět a já, bude-li to pravda, provedu nápravu, žádné další odškodné či výpalné NEČEKEJTE - NIC NEDOSTANETE ba co víc, pamatujte na FANTOMASe co dokáže ! HOWGH !

Motto: "Svět chce být klamán" Mirko Hýl

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva prozrazena.

TOPlist